Як українці Рима вербу святили. ФОТО

Понеділок, 10 квітня 2017 05:44 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

У неділю, 9 квітня 2017 року, яка передує святу Воскресіння, та в яку Церква спогадує подію входу Господнього в Єрусалим, українці Рима та околиць взяли участь у святковій Божественній Літургії в храмі свв. Сергія і Вакха, яку очолив настоятель святині, протоієрей Іван Кулик, інформує Українська парафія святих Сергія і Вакха та ікони Жировицької Богоматері

По завершенні Літургії відбулося благословення вербових та оливкових гілок. Особливістю цьогорічного благословення галузок було те, що воно звершувалося спільно з італійською громадою сусідньої парафії Санта Марія аі Монті (Santa Maria ai Monti).

На площі перед українським храмом настоятель італійської спільноти, о. Франческо Пеше, прочитав молитву благословення оливкових галузок, а настоятель української громади, о. Іван Кулик, здійснив окроплення освяченою водою вербових та пальмових галузок.

Відтак священнослужителі побажали численно присутнім молільникам благодатного пережиття Старсного тижня, який розпочинається вже з понеділка і буде увінчаний світлим празником Воскресіння Христового.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається