Українська громада Кіпру збирає кошти для оздоровлення дітей зі Львова

Середа, 12 квітня 2017 18:55 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Шановні друзі! 

Вже багатьом з вас відомо, що ми вже неодноразово здійснюємо допомогу Львівській школі-інтернату №2. Протягом останнього часу ми надали речову допомогу дітям (приблизно 200 кг дитячих речей, які були зібрані та відправлені до закладу, завдяки вашій небайдужості). Звіти про надану благодійну допомогу та цільове використання наданої грошової допомоги на відправку посилок в Україну ви можете переглянути на сторінці Української громади Кіпру.

Продовжуючи добродійні справи, на підставі звернення до громади директора школи-інтернат №2 (Україна, м.Львів) Андрія Закалюка щодо надання матеріальної допомоги для організації літнього табіру для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, наша громада звертається до вас з проханням допомогти зі збором коштів на організацію літнього відпочинку вихованців школи. 

Грошова благодійна допомога у розмірі 480 євро буде перерахована на рахунок ліцензованої компанії в Україні, яка забезпечить пересування дітей, з урахуванням простоїв автобусу, за запланованою програмою: Львів – Рогатин – Галич – Яремче – Ворохта - Говерла - Львів.

Програма розрахована на 4 доби для 55 дітей. 

Звіт про зібрані кошти та рахунки на отримання коштів будуть надані на сторінці групи.

Благодійну грошову допомогу ви можете передавати готівкою або шляхом перерахування коштів за банківськими реквізитами: 
Bank of Cyprus
Olena Andreou
Bank account 357005986759
CY12002001950000357005986759
SWIFT/BIC: BCYPCY2N
У призначенні платежу, будь-ласка, вказуйте: Благодійна допомога. 
Дякуємо Вам за увагу до цього заходу, підтримку і допомогу в організації дитячого відпочинку-оздоровлення вихованців школи-інтернату в гірській місцевості України.
Лист від директора та приблизна програма відпочінку дітей додаються. 
Всі питання ви можете задати тут, або зателефонувати за тел. +357 96537651 Олена, 99273256 Лора, 99363367 Олена

Редакція сайту української діаспори "Стожари", щиро вітає українську громаду Кіпру з офіційною реєстрацією Громади Українців Кіпру!

23 березня 2017 року Міністерство внутрішніх справ Кіпру видало український громаді свідоцтво про реєстрацію за №4643. Відтак, українська громада має свій, офіційний осередок на Кіпрі.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається