Проект "Українським недільним школам діаспори" у Норвегії.

Четвер, 27 квітня 2017 08:55 Автор  Ольга Мельник
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Міжнародний інститут культури, освіти та зв'язків з діаспорою започаткував чудовий освітній проект, що має на меті допомогти українським недільним школам по всьому світу. Про свій досвід участі у цьому проекті розповіла українська школа "Еллісів" у Норвегії.

Українська школа «Еллісів» в Осло / Den Ukrainske skolen «Ellisiv» i Oslo дякує МІОК за навчальні матеріали, - розповіла "Стожарам" Ніна Хаген, директор школи.

"Наші вчителі задоволені результатами апробації проекту "Крок до України"; це практична відповідь на запити наших українських шкіл і буде корисним для нас і наступного року. Викоритовуємо як доповнення до уроків; інколи, коли граємо в рухливі ігри.

Раді співпрацювати!​ Намагаємося обмінюватися досвідом з вчителями шкіл Швеції, Польщі Наталія Кравець, Anna Romanyk, Греції Hanna Oliynych, Австралії Pok CI, з Inna Hryhorovych, Mykhaylo Kuziv, Lyudmila Melnik, бо працюємо для спільної справи.

Очікуємо щось нове і цікаве від Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою, нових освітніх проектів, метою яких є забезпечення освітніх та культурних потреб українців за кордоном. Будемо раді зустрічі з усіма в якійсь европейській країні чи знову у Львові.

Досить корисною була Міжнародна науково-практична конференція «Українська мова у світі» в Львівській політехніці: там я придбала підручники МІОКу, отримала інформацію про інтерактивний портал з вивчення української мови як іноземної та про літню школу, яку наразі ми рекламуємо на сторінці Український культурно-освітній центр в Осло, Королівство Норвегія та на FB-сторінці "Україна в Норвегії".

Я щаслива та дякую долі за знайомство з Заслуженим працівником освіти України Іриною Михайлівною Ключковською Iryna Kluchkovska- директором Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», з Андрій Яців, Galynka Temnyk, Олена Мицько, Olena Medvedeva, Bogdan Syvanych. Голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України Тарас Кремінь піклується про Еллісів, наразі чекаємо нові підручники з України.

Автор і ведуча "Слова", журналіст Оксана Галаник запросила до Львівського радіо: ми говорили про важливість волонтерської роботи на просвітницькій ниві за кордоном. Це був діалог про важливість поширення позитивного іміджу української мови у світі і просто любов до вчительської праці.
Автор Тарас Береза надав можливість користуватися словником вишуканої української мови "Слова, що нас збагачують".

Друзі, Щиро вдячна Вам! Вдячна за наше знайомство! Вдячна щасливим випадкам, які приводили мене на зустріч з Вами! Бажаю натхнення і нових ідей! Люблю всіх!

Львове, я за тобою сумую".

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається