Версія для друку

В українському посольстві в Іспанії урочисто провели Манеля Наварро на конкурс Євробачення в Києві Рекомендовані

Вівторок, 09 травня 2017 08:26 Автор  Калина Мирська Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

4 травня 2017 року іспанський співак Манель Наварро вирушив до української столиці, щоб представити свою країну на пісенному конкурсі Євробачення. Урочисті проводи з цієї нагоди було влаштовано в Посольстві України в Іспанії 25 квітня.

Минулого вівторка, крім самого співака, в стінах нашої дипломатичної установи виряджали також і делегацію, яка візьме участь у конкурсі в Києві в якості команди підтримки, а також групи, яка вестиме телезйомки. Звісно, що без їхніх родичів, приятелів, знайомих, як і без численних іспанських телевізійників, - цього дня не обійшлося. Більше того, пряма трансляція з цього заходу велася Першим іспанським телевізійним каналом наживо.

Navarro 1

Navarro 2

Саме цей факт заслуговує на особливе відзначення, адже чи не вперше за роки довгочасної присутності українців у країні кориди та фламенко, пряму трансляцію про подію за їхньою участю демонструють на телевізійних екранах. І не будь-якого, а саме Першого каналу. Словом, знай наших.

Попри це головним винуватцем заходу був усе ж таки Манель Наварро. Спочатку його вітав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Іспанія Анатолій Щерба.

Navarro 3

Пізніше до привітань, адресованих молодому іспанцеві, долучилися учасники художньої самодіяльності української суботньої школи «Наша Україна» з Мадрида. Танцюристи ансамблю «Червона калина» під керівництвом Н. і А. Гальчинських спершу піднесли Манелю, традиційні для такого урочистого моменту, хліб і сіль, які він, зрозуміло, скуштував з підказки працівниці нашого посольства Марії Шерстньової.

Navarro 4

Navarro 5

А після цього Неля Гальчинська та Михайло Роздольський подарували конкурсанту від Іспанії ще й українську пісню. Нарешті Михайло виконав для М.Наварро й усіх присутніх славнозвісну іспанську «Besame mucho».

Navarro 6

Navarro 7

Далі ведуча імпрези надала слово директору Першого каналу іспанського телебачення Еладіо Хареньйо, який не лише побажав успішного виступу своєму молодшому землякові, але й згадав про 90-літній ювілей футбольного клубу «Динамо» з Києва.

Navarro 8

Цю знаменну дату відзначатимуть у нас в часі проведення конкурсу Євробачення. Надзвичайно приємно було слухати керівника провідного телеканалу, який, як виявилося, пам’ятає чудову гру Олега Блохіна, Ігоря Бєланова, та молодшого від них Андрія Шевченка.

Урешті-решт прийшла черга і до винуватця цього заходу, переможця національних відбіркових змагань Манеля Наварро. Під акомпанемент гітари він виконав свою найкращу композицію «Do It for Your Lover», за що заслужив гарячі оплески присутніх. Ця пісня звучатиме, між іншим, і в Україні.

 

Navarro 9

Насамкінець усіх присутніх запросили скуштувати українських страв. Зізнаюся щиро, що не очікувала від наших іспанських друзів такого ажіотажу від спожитих ними вареників з картоплею, капустою і м’ясом, крепликів та іншої смакоти (наминали її так, що аж за вухами лящало), приготованими умілими руками вірянок української парохії Благовіщення, що на Арґуелєсі, Марії Гринів і її доньки Наталі Стефанишин. А ось сам Манель зізнався мені, що з превеликим задоволенням уже куштував наші наїдки під час свого нещодавнього чотириденного перебування в українській столиці.

 

Navarro 10

Їздив він туди, щоб познайомитися з умовами, які чекатимуть на нього під час проведення конкурсу.

Готуючи цей матеріал до публікації, довідалася, що напередодні від’їзду в Україну М.Наварро зробив татуювання з єдиним словом «музика», про що написав на своїй сторінці в Instagram.

При цьому додав ще й таке: «Now @eurovision & Ukraine will be part of me forever. 

Тепер Україна буде частиною мене назавжди».

Іспанські новини в обєктиві МИРСЬКОЇ Калини

Останнє редагування П'ятниця, 05 травня 2017 11:35