Діаспора поділяє глибоку скорботу Української Греко-Католицької Церкви у зв’язку з відходом у вічність св. п. Блаженнішого Любомира Гузара

Четвер, 01 червня 2017 07:01 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Світовий Конґрес Українців (СКУ) разом з понад 20-мільйонною українською діаспорою поділяє глибоку скорботу Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) та народу України у зв’язку з відходом у вічність Верховного Архієпископа та колишнього Глави УГКЦ - св. п. Блаженнішого Любомира Гузара.

Упродовж усього свого життя св. п. Блаженніший Любомир Гузар вірно служив УГКЦ та утвердженню в українському суспільстві ідеалів духовності, милосердя і злагоди.  Проживаючи тривалий час за межами України, св. п. Блаженніший Любомир Гузар добре знав і розумів світову українську діаспору та був її мудрим наставником. Пастирське слово св. п. Блаженнішого Любомира Гузара було для світового українства вірним дороговказом, у тому числі й після його відходу від керівництва УГКЦ, під час Євромайдану та в нинішні тяжкі часи для України.

Св. п. Блаженніший Любомир Гузар неодноразово зустрічався з Проводом СКУ, зокрема для обговорення найбільш ефективних шляхів підтримки України і українського народу та важливості виховання молодого українського покоління в християнському і патріотичному дусі.

“Багатомільйонна українська діаспора глибоко засмучена у зв’язку з відходом у вічність св. п. Блаженнішого Любомира Гузара та молиться за упокій його душі,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається