У Канаді знімають комедію про українців

Вівторок, 01 серпня 2017 09:02 Автор  Ніна Петриківська Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Приблизно в 100 км від Саскатуну провінції Саскачеван у маленькому містечку Хаффорд, знімається комедійний фільм про українців.

Кіно матиме назву “Хранителі кілбаси” (“The Keepers of Kielbasa”), обігруючи таким чином діалектизм “кілбаса”, яким місцеве населення називає українську ковбасу, - поділилося зі "Стожарами" видання Global News.

“Хранителі Кільбаси” - це легковажна комедія, яка розповідає про пригоди трьох українських братів. Стрічку знімає непрофесіонали творча команда, проект знімається за мікро-бюджетом менше 10 000 доларів. Його фінансують самі автори. Усі актори – непрофесійні, беруть участь у фільмі безкоштовно та отримують від зйомок величезне задоволення.

Хаффорд був обраний місцем зйомок, оскільки в ньому проживає велика українська громада.

Авторами сценарію є подружжя Зої Гаріс та Дуг Луцюк. Вони писали сценарій 2 роки аж допоки він не перетворився на повноцінний сценарій фільму.

Як зізнаються самі актори, те, що робить цей фільм унікальним, - це кілька сюжетних ліній, за якими можна слідкувати. Є темний злодій, який хоче знищити все. Є й романтична складова, і, звичайно, комедійна. Учасники команди також сподіваються, що створення цього фільму надасть поштовх і іншим проектам у провінції.

Фільм планується предс тавити наступного літа.

Фото The Keepers of Kielbasa

Останнє редагування Вівторок, 01 серпня 2017 13:19