Як у Німеччині росіянам про їх злочини нагадали Рекомендовані

Середа, 09 серпня 2017 06:17 Автор  Ігор Магрилов Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

8 серпня 2016 року, коли світ згадує початок російської агресії проти Грузії, у Берліні відбулося одразу біля Посольства Росії відбулися акції, які мають про злочини, скоєні Росією проти Грузії та України.

Подробиці подій розповів Ігор Магрилов на сторінках Berlin-Visual:

"Сьогодні біля посольства Російської Федерації в Німеччині відбулися відразу два пікети.

Один з них був організований представниками грузинської діаспори та приурочений до дев'ятої річниці російського вторгнення в Грузію. І хоч та п'ятиденна війна давно закінчена, повзуча окупація грузинської території триває щодня.

Другий пікет провів німецький громадський активіст Рональд Вендлінг (Ronald Wendling), про який ми неодноразово писали в зв'язку з його тривалою акцією на підтримку ув'язненої Надії Савченко. Тепер Рональд виходить до російського посольства з вимогою негайного звільнення інших українських в'язнів Кремля. На плакатах імена журналіста Романа Сущенко, кінорежисера Олега Сенцова, антифашиста Олександра Кольченко, кримського фермера Володимира Балуха ...

До речі, з 1 вересня Рональд знову переходить в режим щотижневого чергування біля посольства Росії - щочетверга він буде перебувати тут з портретами українських політв'язнів, які перебувають у російських застінках, і, будьте певні, не припинить свою акцію до тих пір, доки останній українець не буде звільнений.

Дуже багато перехожих, особливо туристи з України, підходять до Рональда, дякують, фотографуються з ним. Рональду хотілося б тільки одного, щоб у посольства Росії стояли і представники української діаспори, а не тільки він".

Текст / фото: Ігор Магрилов

 
Останнє редагування Середа, 09 серпня 2017 06:50