Українська громада м. Афін разом із грецькими друзями запрошують святкувати свято Покрови Рекомендовані

Понеділок, 09 жовтня 2017 17:23 Автор  Анна Маніаті Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Українська громада м. Афін разом із грецькими друзями запрошують святкувати свято Покрови Українська громада м. Афін разом із грецькими друзями запрошують святкувати свято Покрови

Українська громада Афін, запрошує українців по всьому світу разом із грецькими друзями відсвяткувати 15 жовтня свято Покрови «Cossack Art».

Українська традиція святкування Покрови Пресвятої Богородиці уходить корінням в часи Київської Русі. Особливої пошани свято набуло із формуванням українського козацтва та заснування Запорізької Січі. За свою недоступність, захист православ’я, аскетичний стиль життя Січ порівнювали з Афоном. І не дарма, запорізькі козаки були частими гостями на Святій Горі, навіть заснували там свою обитель, приймали постриг. За суворістю виховання та бойовою майстерністю українські козаки порівнювались зі спартанцями. Вони мали свій кодекс честі, котрий не зраджували до смерті. Але кепський той козак, який не вмів грати бодай би на одному народному інструменті, чи не вмів би співати й танцювати. Козацькі свята завжди проходили весело, як востаннє.

Слідуючи традиціям запорізьких козаків програма «Cossack Art» містить співочі та танцювальні виступи учнів українських суботніх шкіл та членів громади, жарти, розваги для дітей та дорослих, сюрпризи. Із традиційними грецькими танцями виступлять колективи Понтійського та Критського товариств мерії Зографу.

Всі бажаючи матимуть змогу скуштувати українські страви, вивчити танцювальні рухи на майстер-класі, а також насолодитись автентичною українською музикою у виконанні гурту «Ukrainska Silska Orchestra».

Захід проводиться в рамках грецько-української дружби та побратимства мерії Зографу та мерії пос. Сартана, за підтримки Посольства України в Грецькій Республіці

Організатори: НПО «Борисфен, Greece-Ukraine Business Hub», Асоціація української діаспори Греції та філоукраїнців греків «Українсько-грецька Думка», мерія району Зографу (Афіни).

Спонсори:
Консалтингова компанія «Ваш центр», Туристична фірма «Athina Tour», Tazamobile.

Інформаційні партнери:

Ukranorama.gr

Fightingfortruthblog.wordpress.com

Global-ukraine-news.org

Svitua.org портал української діаспори "Стожари"

Захід відбудеться 15 жовтня 2017 року, у парку Гуді (ографу).

 

Останнє редагування Понеділок, 09 жовтня 2017 17:59