Командувач армії Канади похвалився отриманою нагородою від української діаспори Рекомендовані

Вівторок, 31 жовтня 2017 09:50 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
Пол Винник командувач армії Канади похвалився отриманою нагородою від української діаспори Пол Винник командувач армії Канади похвалився отриманою нагородою від української діаспори

Командувач армії Канади Пол Винник похвалився на своїй сторінці у Twitter нагородою, яку отримав від української громади канадської Альберти.

"Висока честь отримати нагороду Hetman Executive Award від громади канадців українського походження в Альберті", - твітує генерал-лейтенант Винник, який має українське коріння.

 
 
Довідково: щорічна нагорода Hetman Award була започаткована у 1998-му році і вручається видатним українцям Альберти за значні волонтерські досягнення. 
 
Нагадаємо, генерал-лейтенант Пол Винник здобув освіту у Військовому коледжі Роял Роадс та Королівському військовому коледжі Канади. 1986 року вступив до лав військових інженерів.1997 року став головнокомандувачем Першого полку бойових інженерів у Едмонтоні, з 2004 року – командувач Першої групи тилового забезпечення, з березня 2009 – помічник командувача Об’єднаного тимчасового управління безпеки в Афганістані.У 2010 році став командувачем Західного округу наземних військ, з 2012 року – заступник командувача армії Канади та очільник командування військової розвідки Канади, з липня 2014 року - голова оборонної розвідки.