Українка розповіла, як їй вдалося зорганізувати діаспору в Еміратах Рекомендовані

Понеділок, 06 листопада 2017 14:23 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Українці в Еміратах. Українська спільнота в ОАЕ утворилася в 2014 році. А до того часу в Еміратах не було організованої української громади. Українці в Еміратах. Українська спільнота в ОАЕ утворилася в 2014 році. А до того часу в Еміратах не було організованої української громади.

Українська спільнота в Об'єднаних Арабських Еміратах утворилася в 2014 році. А до того часу в Еміратах не було організованої української громади.

Про це розповіла засновниця української громади в ОАЕ Василіса Ганджа.

"В ОАЕ ніколи не було української діаспори, була група, яка об'єднувала російськомовних людей. Переважно там були росіяни. Коли Росія анексувала Крим, питання дружби з росіянами стало гострим. У березні 2014 року з'явилась перша група у Facebook "Українці в Еміратах". Спочатку її членами були лише 20 моїх друзів, з якими я встигла познайомитись під час перебування закордоном, потім доєднались їхні друзі і також учасники декількох маленьких раніше заснованих спільнот. Зараз членами нашої діаспорської ініціативи є 8 тисяч молодих українців", - розповідає Василіса.

За її словами, українці в ОАЕ влаштовують свята, допомагають військовим, організовують концерти за участі українських співаків.

"Українська діаспора в Еміратах – це молоді люди 25-35 років, які приїхали на тимчасову роботу за кордон. Їм треба швидко пристосуватись до життя в арабському світі. Саме тому діяльність діаспори має вигляд безкоштовних практичних консультацій "своїм від своїх", які вже отримали певний досвід проживання в Еміратах і можуть пояснити місцеві особливості", - додає активістка.