Українська діаспора просить владу Канади надати летальну зброю та очолити місію ООН на Донбасі

Середа, 15 листопада 2017 09:08 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Українська діаспора просить владу Канади надати летальну зброю та очолити місію ООН на Донбасі Українська діаспора просить владу Канади надати летальну зброю та очолити місію ООН на Донбасі

З відповідним проханням до офіційної влади Оттави звернулись українці, які проживають в Канаді. Про це виданню The Hill Times повідомив президент Конгресу українців в Канаді Павло Грод

 - Канада має використати власний досвід і оголосити міжнародній спільноті про свою готовність у найближчий час очолити миротворчу місію в Україні. Оттаві варто швидко визначити потреби, масштаб та необхідні ресурси для повноформатної та ефективної миротворчої місії на сході України, - зазначив пан Грод.

Також, на думку президента Конгресу українців в Канаді, необхідно надати Україні сучасну летальну зброю. І у такий спосіб «підвищити ціну будь-якої можливої операції РФ на Донбасі».

Зазначимо, що раніше Спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявляв, що мандат місії ООН на сході України не буде погоджуватись із угрупованнями «ДНР» та «ЛНР». У своїй відповіді керівники псевдореспублік заявили, що місія ОНН з’явиться на Донбасі лише у разі, якщо її мандат буде погоджено ними.