Версія для друку

Подробиці зустрічі Президента з українською громадою в Португалії Рекомендовані

Вівторок, 19 грудня 2017 08:09 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Президент України Петро Порошенко зустрівся у Лісабоні з українською громадою Португалії. Петро Порошенко подякував українцям у Португалї за підтримку європейських прагнень українського народу та допомогу бійцям, які беруть участь в АТО.

 “Дякую українцям в Португалії за зусилля задля захисту незалежності та підтримки європейських прагнень нашого народу, за фінансову та матеріальну допомогу для українських військових, які беруть участь в АТО”, - написав Порошенко. 

«З українською громадою рахуються португальський Президент, Прем’єр-міністр, португальський уряд», - сказав Порошенко, зауваживши, що чув від посадовців лише дуже добрі слова на адресу української громади.

Він підкреслив, що ніколи раніше Португалія так рішуче не виступала на підтримку українського суверенітету, територіальної цілісності та незалежності. 

 

 

Президент уточнив, що Португалія була одним із ініціаторів санкцій проти Росії за анексію Криму, агресію на Сході України і неімплементацію Мінських угод. «Так само, як і по всій Європі, це стало можливим завдяки вашій позиції. І це ще одна річ, за яку я хотів би подякувати», - підкреслив він.

За словами Порошенка, в тому числі активна позиція українців у Португалії дала можливість вийти на позитивний результат зусиллям української дипломатії, наших воїнів і діаспори.

Президент також поділився з українською громадою своїми враження від спільної молитви усієї української делегації за мир у Храмі Пресвятої Богородиці Розарія, що у центрі паломництва «Фатіма».