СКУ закликає всіх високопосадовців держав світу і міжнародних організацій бойкотувати Чемпіонат світу з футболу ФІФА в Росії!

Четвер, 21 грудня 2017 14:32 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає всіх високопосадовців держав світу і міжнародних організацій бойкотувати ігри 21-ого Чемпіонату світу з футболу Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) в Російській Федерації, які заплановані на термін від 14 червня 2018 р. до 15 липня 2018 р.

СКУ вважає неприйнятним для високопосадовців держав світу і міжнародних організацій їхати на будь-які ігри Чемпіонату світу з футболу ФІФА в Російській Федерації, що є державою-агресором, яка незаконно окупувала Крим та вже четвертий рік брутально ігнорує міжнародний правопорядок, невпинно ведучи свої збройні дії на Сході України та грубо порушуючи людські права українців і кримських татар.

“Відвідання будь-яких ігор цього Чемпіонату світу з футболу ФІФА високопосадовцями держав світу і міжнародних організацій зміцнило б імперські амбіції Російської Федерації та заохочувало б її і далі вести свої агресорські дії,” - зазначила Голова Світової комісії спорту СКУ Лариса Барабаш Темпл.

“Світовий Конґрес Українців закликає свою мережу в 53-ох країнах світу активно спонукати високопосадовців держав свого проживання і міжнародних організацій відмовитись від поїздок на ігри Чемпіонату світу з футболу ФІФА в Російській Федерації у 2018 р. та цим самим виявити свою солідарність українському народу, який захищає територіальну цілісність України та зупиняє просування російської агресії на Захід,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.