"Українська коляда" у Таллінні!

Середа, 17 січня 2018 11:56 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(4 голосів)
Українська Коляда у Таллінні Українська Коляда у Таллінні

Цими святковими днями українські традиції полонили і Таллінн. У столиці Естонії святкували різдвяно-новорічні вечорниці "Українська коляда".

 

Подробицями зі "Стожарами" поділився Конгрес українців Естонії:  "Рідні українські традиції об"єднали всіх гостей - і тих, які вже давно живуть в Естонії, і тих, які нещодавно прибули з України. Крім жителів Таллінна, на свято приїхали українці з Пильва, Кохтла-Ярве, Нарви, Йихві, Маарду, Раквере. Як і годиться, на вечорницях знайомилися, співали, танцювали, жартували..."

Вечорниці без сумніву зачарували гостей. Цьому сприяли  і святкова справжня українська традиційна атмосфера з дотриманням усіх звичаїв і чудовий музичний супровід всього дійства. "За гарний святковий настрій велика подяка гурту "Перелаз" у складі Тетяни Івушкіної, Бориса Тутуки, Володимира Потапенка. Особливо дякуємо господині вечорниць Тетяні Івушкіній - чудовому знавецю українських звичаїв і традицій. Любов до них вона зуміла передати і молодим, яких багато прийшло на свято", - повідомив Когрес українців Естонії.

Фото - Богдана Чикальського

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається