Українців Австралії закликають приєднатися до міжнародної акції «Відфутболь диктатора – зупини Путіна!» Рекомендовані

Субота, 20 січня 2018 17:52 Автор  Іван Прокіпчак Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(7 голосів)
міжнародна акція «Відфутболь диктатора – зупини Путіна!» міжнародна акція «Відфутболь диктатора – зупини Путіна!»

У понеділок, 22 січня, українці та друзі України у різних країнах світу проведуть акцію з вимогою забрати у агресивної Росії проведення у 2018 році фінальної частини Кубку світу з футболу.

Союз Українських Організацій Австралії (СУОА) підтримує міжнародну акцію «Відфутболь диктатора – зупини Путіна!», яка відбудеться 22 січня в багатьох країнах світу та покликана не допустити проведення Чемпіонату світу з футболу у Росії.

Так, Управа Союзу Українських Організацій Австралії (СУОА) звертає увагу складових частин СУОА та закликає їх долучитися до активної участі в міжнародній акції  STOP PUTIN – STOP WAR.

Метою цієї акції є намагання привернути увагу світової громадськості до Російської загарбницької війни, яка четвертий рік триває в Україні та не допустити щоб Чемпіонат світу з футболу пройшов на спортивних майданчиках країни-агресора.

"Закликаємо складових частин  СУОА долучитися до активної участі. Долучіться через різні акції – наприклад Флешмоб – подати свої фота на сторінках Фейсбуку, акції підчас громадських імпрез, розглошуйте інформацію по  церквах. Закликаємо Молодь, особливо молодечі організації СУМ і Пласт які вміють організувати спонтані акції – робити це протяом наступного тижня. Координатором в Австралії з співпраці з управою СУОА є Наталія Альохіна facebook.com/natalya.alyokhina", - йдеться в зверненні.

Разом з тим, як повідомила нам представниця організаторів всесвітньої акції, керівник громадської організації «Всесвітній рух патріотів України» Ірина фон Бург, акції протесту «Відфутболь диктатора – зупини Путіна!» одночасно пройдуть біля офісу штаб-квартири FIFA у швейцарському Цюриху, а також в містах Німеччини, Італії, Великої Британії, Польщі, України та в інших країнах Європи і світу.

За словами Ірини фон Бург, маніфестації повинні показати важливість єдності та солідарності світу з Україною, а також закликати міжнародних лідерів посилити тиск на Російську Федерацію, щоб Кремль припинив агресію проти України та збройну і фінансову підтримку терористів.

Нагадаємо, Світовий Конґрес Українців (СКУ) звернувся до всієї української спільноти, щоб закликали вископосадовців різних держав бойкотувати ігри 21-го Чемпіонату світу з футболу (ФІФА) в 2018 р. які заплановані на термін від 14 червня до 15 липня 2018 року в Російській Федерації, що є державою - агресором, яка незаконно окупувала Крим та вже четвертий рік брутально ігнорує міжнародний правопорядок, невпинно ведучи свої збройні дії на Сході України та грубо порушуючи людські права українців і кримських татар.

Портал української діаспори "Стожари" буде висвітлювати на своїх шпальтах перебіг акцій протестів з різних країн світу та закликаємо своїх читачів підтримати ініціативу та долучитися до акцій в своїх країнах!!!
STOP PUTIN5 1
STOP PUTIN 7 1
stop puyin 2 2