"Мрія" - український літак: 7 річному хлопчику із США вдалося змусити видавництво виправити помилку Рекомендовані

П'ятниця, 02 лютого 2018 10:01 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

7-річному хлопчику Захару, який живе в США, вдалося відновити справедливість: хлопчик, який знайшов помилку в енциклопедії, де літак “Мрія” назвали російським, отримав листа від видавництва.

Як раніше повідомляв портал української діаспори "Стожари",  хлопчик виявив, що український літак АН-225 "Мрія" названий у енциклопедії російським літальним апаратом. Захар записав спеціальне відеозвернення, в якому вказав на помилку і розповів, звідки він знає, що це український літак. "АН-225" Мрія "- найбільший літак. Це правда, але він не російський, а український. Звідки я дізнався про це, проживаючи в США? Тому, що мої батьки - українці і я народився в Україні. Це дуже важливо для нас і, я впевнений, для всіх українців", - заявив хлопчина.

Наразі, Захар отримав відповідь від видавництва, в якій вони пообіцяли, що виправить помилку, але в НАСТУПНОМУ тиражі.

 

 

Але, користувачів соціальних мереж та активістів української діаспори, які активно підтримали ініціативу хлопчика, обурює відповідь видавництва, де ті обіцяють виправить помилку, але в НАСТУПНОМУ тиражі.

Так, Марина Зеленчук пише:

"Видавництво сказало, що виправить помилку в НАСТУПНОМУ тиражі. Прошу вас звернутися до них з проханням відізвати і ті книги, які вже надруковані і зараз знаходяться в крамницях і бібліотеках і виправити в них помилку. У нас був вже позивний досвід вирішення такої проблеми з іншим видавництвом. Вони відізвали тираж і помилки заклеїли наліпками з коректною інформацією. Після цього книжки повернули у продаж. Зі свого боку я написала видавництву так: Dear Sirs,
Thank you very much for your answer and for your decision to write correct information when the book is reprinted. But I should also ask you to recall this book from the shops and libraries to correct this mistake in the already printed books. 
For example I know the publishing house, which in the similar situation recall the books and corrected a mistake. They made the stickers with the correct text and stick them on the page of each book to close incorrect text. 
So, I hope you can also make something like this with all books which contain this mistake. 
I am looking forwards to hearing from you soon. 
With best regards,
Maryna Zelenyuk".