Світовий Конгрес Українців разом з МЗС України проведуть спільні заходи щодо вшанування жертв Голодомору 1932 - 1933 років в Україні Рекомендовані

Вівторок, 06 лютого 2018 12:24 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

2 лютого 2018 року в ході зустрічі заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара з Генеральним секретарем Світового Конгресу Українців, Головою Союзу Українських Організацій Австралії, Головою Міжнародного координаційного комітету у справі Голодомору Стефаном Романівим.

Про це йдеться в повідомленні МЗС України.

2018 02 02 Bodnar big 1Співрозмовники домовилися також продовжувати координацію дій закордонних дипломатичних установ України й організацій-членів СКУ та активізувати роботу з визнання світовою спільнотою – іноземними державами та міжнародними організаціями – Голодомору геноцидом українського народу.

Стефана Романіва було поінформовано про основні напрями роботи МЗС України у рамках виконання Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 - 1933 років в Україні - геноциду Українського народу».

Було також обговорено можливі спільні заходи з метою підготовки до проведення у листопаді 2018 року у м. Києві Міжнародного форуму та низки регіональних тематичних форумів в іноземних державах.

Окрему увагу у ході зустрічі сторони сфокусували на питанні підготовки збірної команди України для участі у Іграх Нескорених, які пройдуть у жовтні 2018 р. у м. Сідней, Австралія, а також призначення почесних консулів України в Австралії. С.Романів також поінформував про заходи з нагоди 70-річчя поселення українців в Австралії.

Останнє редагування Вівторок, 06 лютого 2018 12:34