Версія для друку

У Латвії вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та провели флешмоб «Крим – це Україна» Рекомендовані

Четвер, 22 лютого 2018 08:16 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В столиці Латвії українські та латиські активісти вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та провели флешмоб «Крим – це Україна».

 

Про це йдеться в повідомленні Укрінформу.

Спочатку в місцевій парафії Української греко-католицької церкви пройшла молитва по загиблим українським героям. Після чого були запалені лампадки та покладені квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку в парку Кронвальда в центрі міста. Вечір продовжився в Українському Посольстві в Ризі.

Тимчасовий повірений України в Латвії Аліса Подоляк сказала коротку передмову, в якій зокрема згадала знайомих їй людей, які загинули на Євромайдані та запросила присутніх на перегляд фільму “Небесна сотня у вирій полетіла”, створений на литовській кіностудії “Араттафільм”. Після перегляду відбулося обговорення та обмін думок щодо трагічних подій чотирирічної давнини з Петром Оларом - режисером фільму і директором студії “Араттафільм”.

На закінчення низки заходів пройшло фотографування для флешмобу «Крим – це Україна», адже саме з 20 лютого російське керівництво почало впровадження плану окупації Криму.