У Канаді обирають найгарнішу українку на конкурсі "Miss Ukrainian Canada" Рекомендовані

П'ятниця, 30 березня 2018 08:05 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Miss Ukrainian Canada Miss Ukrainian Canada

Це традиційний щорічний конкурс, який проводять серед представниць української діаспори

У Канаді обрали головних претенденток на звання Мiss Ukrainian Canada, серед яких дві чернівчанки. Фінал відбудеться 18 липня 2018 у Living Arts Centre, що у місті Місісаґа, Онтаріо.
Це традиційний щорічний конкурс, який проводять серед представниць української діаспори. За звання найгарнішої змагатимуться 17 чарівних дівчат з провінцій Онтаріо, Квебек, Саскачеван, Манітоба, Альберта, Британська Колумбія, Нова Шотландія та Нью-Брансвік.
 
Хто ж вони, ці красуні? 
Мiss Ukrainian Canada
 
 
Анастасія Шмотолоха Дівчина навчалася у Львівській правничій гімназії. Зараз живе в Торонто. Вивчає політологію в університеті Райерсона.

Ірина Медяна Вона — кандидат у майстри спорту з шахів. Дівчина займається танцями і веде свій кулінарний блог. Красуня родом з Вінниці.

Віра Прут Ця красуня родом з Галичини. Дівчина любить співати, танцювати і готувати. А ще вона вміє грати на саксофоні.  
 
Софія Дичковська   Вона родом з Тернополя. У Канаду переїхала 12 років тому. Дівчина — активна учасниця української громади у Торонто. Вона співає в ансамблі і має свій гурт.    
 
Єлизавета Заворотня   Ця претендентка родом з Черкас. Ліза учасниця міжнародного хору "Пролісок". Вона пише вірші і займається волонтерською діяльністю.    
 
Наталія Яцина   Наталія народилася в сім'ї українців в Африці. Ще малою дівчинкою переїхала з батьками до Канади. Любить вишивати, фотографувати і подорожувати.    
 
Юлія Щербан   Юля народилася у Дрогобичі. За океан переїхала у шість років. Красуня з дитинства займається фігурним катанням.    
 
Міла Чернишева   Діаспора знає її як співачку. Дівчина родом з Нововолинська, перед поїздкою у Канаду деякий час жила у Німеччині.    
 
Галина Буз   Дівчині 22 роки. Народилася красуня у Чернівцях. У Канаді вивчала дизайн і архітектуру.  А ще Галина — художник.   
 
Аіда Бахтієва Красуня живе у Торонто. Родом вона з Києва. У столиці України дівчина вивчала журналістику, а в Канаді відвідує курси діджеїв. А ще вона дуже любить танцювати.   
 
Мар'яна Совик   Мар'яна родом з Тернопільщини. Вона любить малювати, грає на фортепіано, займається йогою і захоплюється модою.  
 
 Анастасія Мунтяну   А це гімнастка, яка виступала на Олімпійських іграх в Лондоні у складі збірної Канади. Приїхала у Канаду з Чернівців.  
 
Ірина Джумак Вона — професійна танцівниця. Конкурсантка працює викладачем у танцювальній студії “The Art of Soul Dance Studio”. Родом Ірина з Тернополя.  
 
Соломія Скорик   Рідне місто — Львів. Ця дівчина захоплюється модою і не уявляє свого життя без сцени. Кілька років вона працювала у модельному агенстві.    
 
Уляна Библюк   А ця брюнетка родом з міста Косів (Івано-Франківська область). Дівчина вміє грати на фортепіано, займається бальними танцями і захоплюється творчістю Ліни Костенко.    
 
Ольга Шупта   Дівчина родом з Києва. Має диплом психолога, а ще вона спеціаліст з управління персоналом. У вільний час Оля займається фітнесом і бігає марафони.    
 
Аліна Калініна   Рідна місто Київ. Любить подорожувати і фотографувати. А ще красуня вміє грати на гітарі.    

Історія конкурсу. Цей конкурс проводився в Канаді і раніше, але, на жаль, до сьогодні збереглося небагато матеріалів з його історії. Ті, які вдалося віднайти в державних архівах Канади, архівних записах Української національної молодіжної федерації Канади (Ukrainian National Youth Federation of Canada) та газеті «Український тижневик» («The Ukrainian Weekly») засвідчують, що він сягає корінням у 50-60-і роки ХХ століття.

У 2016 році, фактично, через 50 років, конкурс було відновлено. Організаторам прийшла ідея розробити особливий формат, який ламає стереотипи конкурсів краси і представляє якісний український контент, що єднає традиції і сучасність.

Я зазначає Анна Купрєєва, засновниця конкурсу - «Конкурс «Міс Українська Канада» – є святом української культури, таланту та мистецтва. Ми не проти конкурсів краси, але наш захід відрізняється від подібних конкурсів і метою, і форматом. Наш проект, над яким працює молода, але досвідчена і творча команда, прагне познайомити аудиторію з новою сучасною Україною, об’єднати українську молодь з різних куточків Канади, представити її творчий потенціал, а також донести до загалу інформацію про важливу роль волонтерства і соціальних ініціатив».