Україна взяла участь у виставці вищої освіти в Бразилії Рекомендовані

Четвер, 26 квітня 2018 07:19 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Цього тижня стартувала Міжнародна освітня конференція FAUBAI у Ріо-де-Жанейро, головна тема якої інтернаціоналізація вищої освіти. На заході зібралось понад 740 учасників з 28 країн світу.

Про це повідомляє портал української діаспори "Стожари" із посиланням на видання "Україна по-арабськи".

До складу української делегації увійшли заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, Надзвичайний і Повноважний посол України в Бразилії Ростислав Троненко, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, почесний консул Бразилії в Дніпрі Олег Василенко та директор ДП «Український державний центр міжнародної освіти» Олена Шаповалова.

На цьому заході команда фахівців презентує українську освіту, її престижність на міжнародній арені.

Також в роботі виставки взяли участь вчені, керівники і представники українських ВНЗ і компаній, організація «Світ освіти» по послугах у сфері освіти в Україні в особі її голови Ашрафа аль-Мутарабаі, і представники ряду арабських організацій.

Серед них - президент єгипетської діаспори Валід Атия, голова асоціації випускників-іноземців в Полтаві Амір Хусейн і голова інформпорталу "Україна по-арабськи" Мохаммад Фараджаллах, що є інформаційним партнером української делегації.

Бразильські студенти з цікавістю розглядали український стенд. Кожному бажаючому розповідали про можливості та переваги освітнього сектора України.

Ростислав Троненко і Гліб Пригунов, в свою чергу, виступили зі словом про Україну під час демонстрації ролика про вищу освіту в українській державі.

Крім того під час візиту до Бразилії українська делегація зустрілася з представниками FIRJAN - приватної некомерційної організації з більш ніж десятками тисяч партнерів. Місія цієї організації полягає у сприянні конкурентоспроможності бізнесу, освіті та якості життя промислових робітників та всього суспільства в штаті Ріо-де-Жанейро. Це своєрідний аналог Торгово-промислової палати України.

У виставці взяли участь багато європейських країн, такі як Швеція, Франція, Німеччина, Португалія і Великобританія.

Україна стала учасником виставки за підтримки організації «Світ освіти» у співпраці з почесним консульством Бразилії в Дніпрі.