"Дні українського кіно" у Штутгарті та українське кіно у Мюнхені

Четвер, 03 травня 2018 09:29 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
"Дні українського кіно" у Штутгарті та українське кіно у Мюнхені Фото - Генеральне консульство України у Мюнхені

В останні дні квітня у Німеччині відбулося одразу декілька подій для українського кіно. 28-29 квітня у Штуттгарті вперше пройшли Дні українського кіно, в рамках яких було продемонстровано низку сучасних українських стрічок, а також проведено їх обговорення, також у Мюнхені було продемонстровано фільм "МІФ" про Василя Сліпака.

Захід організувала місцева спілка «Українське ательє культури і спорту». Увазі глядачів було представлено із німецькими чи англійськими субтитрами такі стрічки як «Спадок нації», «Процесс», «Міф», «Межа», «Стронгхолд», а також нові короткометражні та анімаційні фільми. У днях кіно, відкритих вітальним словом Генерального консула Юрія Ярмілка, взяв участь режиссер стрічки «Міф» Леонід Кантер, а дискусія щодо Олега Сенцова після показу фільму «Процесс» відбулася за участю відомої німецької правозахисниці та екс-депутата Бундестагу Марілуізе Бек та голови громадської ініціативи «КримСОС» Таміли Ташевої, - повідомляють "Стожари" з посиланням на Генеральне консульство України у Мюнхені.

У неділю, 29 квітня у мюнхенському кінотеатрі "Монополь" відбувся показ фільму "Міф" про Василя Сліпака, який також був представлений режиссером Леонідом Кантером.

Заходи відбулися за участю співробітників Генконсульства.