У Нью-Йорку відзначають 70-ту річницю Українського Інституту Америки

П'ятниця, 04 травня 2018 10:09 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
У Нью-Йорку відзначають 70-ту річницю Українського Інституту Америки Фото - Генеральне консульство України у Нью-Йорку

28 квітня 2018 року у Нью-Йорку відбулися урочистості з нагоди 70-ї річниці заснування Українського Інституту Америки (УІА).

До святкування та підготовки до нього на запрошення організаторів долучилось Генеральне консульство України в Нью-Йорку, - повідомляють "Стожари" з посиланням на Генеральне консульство України у Нью-Йорку.

До «ювілярів» - унікальної української культурної установи, розташованої в Нью-Йорку - завітали представники ділових, наукових, мистецьких кіл США, здебільшого українського походження, представники Нью-Йоркського дипломатичного корпусу та інші численні запрошені. Президент УІА Деніел Свістель зачитав отримане напередодні святкувань привітання дружини Президента України Марини Порошенко з нагоди 70-річчя Інституту, адресоване його керівництву, а також привітання від Мера Нью-Йорка Білла де Блазіо. Пролунало у ході урочистого вечора й вітання Українському Інституту Америки Постійного представника України при ООН Володимира Єльченка.
З ювілеєм Інститут привітав і Генконсул України в Нью-Йорку Олексій Голубов, виголосивши також привітання Інституту від Посла України в США Валерія Чалого.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається