Іспанія стає ближчою! Україну представили на Міжнародному фестивалі національних культур у Фуенхіролі

Вівторок, 08 травня 2018 07:06 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

27 квітня 2018 року відбулось урочисте відкриття XXIV Міжнародного фестивалю національних культур у місті Фуенхірола провінції Малага. Протягом п'яти днів фестиваль, покликаний продемонструвати традиції, фольклор, історичну, туристичну і гастрономічну привабливість багатьох культур світу, відвідали понад один мільйон гостей.

Цьогоріч Україна вперше була представлена на масштабному святі культури, музики і гастрономії, в якому взяли участь представники понад 30 країн,- передають "Стожари" з посиланням на Генеральне консульство України в Малазі.

Український павільйон урочисто відкрили Консул – керівник Консульства України в Малазі Артем Воробйов та Керівник українського проекту FIP FUENGIROLA 18 – президент "Українсько-іспанського культурного простору" Галина Ліснича.

Від Товариства «Україна-Світ» взяли участь: народна артистка України Світлана Мирвода, лауреат міжнародних конкурсів Влада Чайка та Валерія Левківська, яка представила показ приватної колекції автентичних строїв та головних уборів, а також гурт «Веселі Галичани» та дитячі танцювальні колективи. З повним переліком учасників можна ознайомитись на офіційному сайті Фестивалю.

Feria2

Feria4

Feria 6