Українська молодь Бразилії провела свій 45-й Конгрес

Вівторок, 08 травня 2018 08:32 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Українська молодь Бразилії провела свій 45-й Конгрес Фото - Посольство України у Бразилії

5-6 травня 2018 року м.Гуарапуава, штат Парана, Бразилія відбувся вже 45-ий Конгрес Українсько-Бразильської молоді.

Цього року він пройшов під девізом "Зберегти коріння, історію, культуру та віру у світі трансформацій», -повідомляють "Стожари" з посиланням на Посольство України у Бразилії.

Учасників Конгресу привітав Посол України у Бразилії Ростислав Троненко, який передав вітання від Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава (Шевчука) та звернення до учасників Конгресу від заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара.

«Зберегти коріння, історію, культуру та віру у світі трансформацій» відображає актуальні проблеми сьогодення, які турбують всіх людей, незалежно від національної та територіальної належності. Збереження українських традицій і звичаїв, ознайомлення з ними світової спільноти та популяризація визначних надбань давньої і багатої української культури є одним із найважливіших напрямів діяльності українських об’єднань у світі.
Заслуговує на визнання і повагу багаторічна культурно-просвітницька діяльність української громади у Бразилії. Хотів би відзначити активну роль молоді у підтриманні української культури та мови в Бразилії, а також подякувати за солідарність з народом України у боротьбі з російською агресією та поширення правдивої інформації про ситуацію в нашій країні.
Уряд України цінує вашу підтримку і надалі продовжуватиме допомагати молоді української громади через надання державних стипендій на навчання в Україні, фінансування культурних заходів, які проводяться за участі української громади, забезпечення можливості вивчення української мови, історії та культури.
Ви, українська молодь в Бразилії, є важливою рушійною силою для розвитку двостороннього співробітництва та мостом дружби між українським та бразильським народами.
Бажаю всім учасникам Конгресу плідної роботи, натхнення та успіхів!", - проголосив Посол.