Українці Мюнхена відправили допомогу в зону ООС

Середа, 16 травня 2018 11:36 Автор  Олесь Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Волонтерська допомога українців Мюнхена Волонтерська допомога українців Мюнхена
Волонтери українського руху "Чарівна сіточка" з Мюнхена відправили в зону Операції Об’єднаних сил на Сході України соту за рахунком маскувальну сітку.

12 травня 2018 за участі генерального консула України в Мюнхені Юрія Ярмілка відбулася урочиста відправка в зону проведення Операції Об’єднаних сил на Сході України ювілейної 100-ї маскувальної сітки, виготовленої мюнхенським товариством "Чарівна сіточка", - повідомляють "Стожари" із посиланням на Генеральне консульство України в Мюнхені.

Під час заходу генконсул висловив глибоку вдячність українському колективу за їх працю та високу громадянську позицію, а також відзначив, що Українська держава і українські воїни високо цінують внесок мюнхенських волонтерів у справу збереження єдності та неподільності нашої Батьківщини.

До слова, організація "Чарівна сіточка" була створена в 2014 році та об’єднує переважно жіночий колектив активістів українського волонтерського руху, які взяли собі за мету допомагати українським воїнам саме шляхом надання власноруч виготовлених маскувальних засобів.

Останнє редагування Четвер, 17 травня 2018 09:29