Версія для друку

#BoycottWorldCup #LetMyPeopleGo Іспанія. І один у полі воїн. Рекомендовані

П'ятниця, 08 червня 2018 06:57 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
#BoycottWorldCup #LetMyPeopleGo Іспанія. І один у полі воїн. Фото - Юрія Чопика

"І один у полі воїн" доводять українці в Іспанії. Перед самим відльотом збірної Іспанії на Чемпіонат світу з футболу у Росії, Юрію Чопику, голові Асоціації "Українська Громада Іспанії за права, честь і гідність Українців", вдалося вручити Президенту Королівської Федерації футболу Іспанії листа з вимогою бойкотувати відкриття чемпіонату високопосадовцями Іспанії.

Подробицями зі "Стожарами" поділився Юрій Чопик:

"За кілька годин до вильоту збірної Іспанії в Росію на чемпіонат світу по футболу, Президенту Королівської Федерації футболу Іспанії п. Луїсу Мануелю Рубіалес Бехару було вручено листа, в якому наголошувалось про грубі порушення прав українських громадян, які перебувають в російських тюрмах, закликано бойкотувати відкриття Чемпіонату високими посадовцями Іспанії".

Високих посадовців також закликали скористатися нагодою присутності в Росії та вимагати звільнення українських політичних в'язнів, утримуваних Кремлем. "Вже якщо і бути в Росії разом зі своїми колегами з інших країн світу, то домагатись звільнення українських політичних в'язнів", - наголосив Юрій Чопик.

Також було поширено відповідне прес-повідомлення журналістам.

"Розраховувати на велику підтримку важко, враховуючи велику любов іспанців до футболу, але і серед журналістської братії, як і серед чиновників, було розуміння і надано моральну підтримку нашим в'язням сумління. Незважаючи на те, що король Іспанії Філіпе VI приїхав провести іспанських футболістів і відповідні заходи безпеки до наших прохань було позитивне ставлення", -прокоментував Юрій Чопик реакцію іспанців.