Українcька діаспора Канади зібрала 2 тонни допомоги для українських дітей-сиріт Рекомендовані

П'ятниця, 08 червня 2018 07:06 Автор  Олесь Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У канадському Торонто Міжнародною Організацією Українських Громад “Четверта Хвиля“ проведено Щорічний Благодійний Марафон “Діти Торонто ― дітям-сиротам в Україні”, де було зібрано близько 2 тонн речей.

Про це пише Global Ukraine.

D61 4814 1

"Лише за чотири години Марафону, завдяки зусиллям української громади, нам вдалося зібрати близько 2 тонн одягу, іграшок та шкільного приладдя", - пише член дирекції “Четвертої хвилі” Таміла Карпик.

D61 3321 1

Також успішно пройшла виставка-продаж картин місцевих художників.

D61 3537 1

Юні учасники Дитячого Марафону не тільки показували свої таланти, але й ділилися речами зі своїми ровесниками в Україні. В цьому й полягає унікальність цього проекту - не просто передати гуманітарну допомогу, а й  прививати малюкам почуття співпереживання до ближнього.

D61 3524 1

Тому під час заходу діти писали листи і малювали картини для своїх ровесників в Україні.

Як зазначила Таміла, проект уже давно вийшов за межі української діаспори - на благодійну виставку-продаж свої картини надали професійні художники не лише українського, а й турецького, італійського, німецького та польського походження.

D61 3637 1

Вже за кілька тижнів, посилки отримають Благодійний Фонд “Подоляни” (підтримка дітей-сиріт та малозабезпечених родин) та Центр сприяння дітям з синдромом Дауна “Бебіко” (Тернопіль), ГО “Січова допомога” (підтримка жінок-безхатченків та дітей-сиріт) (Запоріжжя), Сумський обласний спеціалізований будинок дитини, Сумський дитячий будинок ім. С.П.Супруна, Смілянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, волонтерські організації по підтримці дітей-сиріт та інвалідів у Рівному, Сумах, Івано-Франківську, Тростянці, Шостці та Харкові.

D61 3782 1

фото: global-ukraine