#RedCard4Putin оголошено початок глобальної медіа-кампанії, спрямованої на звільнення політичних в'язнів у Росії Рекомендовані

Середа, 13 червня 2018 12:02 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українці діаспори дали початок глобальній медіа-кампанії "Червона картка путінському режиму" (RedCard4Putin), метою якої є звільнення політичних в'язнів в РФ.

Про це повідомив власний кореспондент української редакції порталу "Стожари".

Голова Міжнародної коаліції з прав людини та віце-президент Світового конгресу українців Павло Грод під час прес-конференції у Києві зазначив, що впродовж наступного місяця активісти публікуватимуть аналітичні матеріали та відео про злочини чинної російської влади.

«Red Card Campaign – це міжнародна кампанія для тиску на Росію з вимогою звільнення політичних в’язнів, серед яких 70 українців, а також зупинити воєнну агресію, жахливі порушення прав людини та постійні спроби підірвати міжнародний правопорядок. Протягом місяця кампанія випустить розслідування та «червоні картки» для путінського режиму», – підкреслив Павло Ґрод.

Протягом місяця організатори зі Світового конгресу українців, Конгресу українців Канади, Українського конгресового комітету Америки, Союзу українців у Великій Британії та Центрально-Східної європейської ради планують випустити "розслідування або "червоні картки" для путінського режиму", оприлюднити аналітичні матеріали та відео про злочини Кремля в Україні та країнах Заходу.

Крім того, планується проведення серії флешмобів і глобальної інформаційної кампанії на підтримку українських політв'язнів.

"Триває голодування Олега Сенцова та інших політв'язнів. Ми бачимо, що він готовий продовжувати до смерті. І дуже важливо, щоб ми як міжнародна спільнота не опускали рук і захищали права його та інших і врятували життя Сенцова", - наголосив П.Грод.

“Окупація Криму, війна на сході України, хімічна атака у Великій Британії, збиття MH17 - це лише частина відомих злочинів путінського режиму проти людства, свідками яких стала міжнародна спільнота. Тому було створено Міжнародну коаліцію з прав людини, до якої входять громадські організації та окремі особистості з усього світу. Мета діяльності коаліції полягає у звільненні політичних в’язнів в Росії. Кампанія RedCard4Putin покликана донести те, що агресор не може залишатися безкарним, - зазначив голова Міжнародної коаліції з прав людини.

За його словами, активісти з 53 країн світу вже долучилися до кампанії.

До складу коаліції, зокрема, увійшли Світовий конгрес українців, Конгрес українців Канади, Український конгресовий комітет Америки, Союз українців в Австралії, Союз українців у Великій Британії, Центрально-східна Європейська Рада.

#RedCard4Putin. Відео з прес-конференції у Києві.

 

Останнє редагування Середа, 13 червня 2018 12:59