Нові вимоги Шенгенського прикордонного кодексу Рекомендовані

Вівторок, 08 жовтня 2013 05:18 Автор  Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

18 жовтня цього року вступають в силу зміни до статті 5 Шенгенського прикордонного кодексу, згідно з якими іноземці, які перебувають на території однієї з країн Шенгенської угоди з візою чи дозволом на перебування та закордонним паспортом, який був виданий більше десяти років тому, не матимуть більше права перебувати з таким закордонним паспортом на території інших країн Шенгенської угоди. Дозволено буде лише транзитне перебування в напрямку країни-члена Шенгенської угоди, яка видала цю візу чи дозвіл на перебування.

Таким чином громадяни України, які проживають в одній із країн Шенгенської угоди та мають дозвіл на перебування та закордонні паспорти з подовженим терміном дії (тобто такі, що були видані більше десяти років тому назад) позбавляються права поїхати, наприклад, у відрядження чи відпустку до інших країн Шенгенської угоди.

 

Зважаючи на це, для уникнення непорозумінь з прикордонними службами країн Шенгенської угоди є сенс в подальшому не продовжувати термін дії закордонного паспорту після його закінчення, а отримувати новий документ.

 

автор: Dima Pukha

{soccomments}

Останнє редагування Вівторок, 08 жовтня 2013 06:56