Українці Франції організували відпочинок для дітей воїнів, що загинули на Сході України

П'ятниця, 13 липня 2018 06:12 Автор  Ольга Мельник Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Українці Франції організували відпочинок для дітей воїнів, що загинули на Сході України Фото із Facebook-сторінки Centre Culturel d'Ukraine en France

Вже четвертий рік поспіль українці Парижу приймають діточок Героїв, загиблих на війні. Першу групу в 2015 році приймав з друзями Василь Сліпак. Побратими продовжують його справу.

"Діти вже успішно прибули в Париж. Їх зустріли волонтери  ГО "Українське братство", створеного Василем Сліпаком", - зазначили організатори.

Близько тижня діти проведуть у Парижі, після чого ще два - відпочинуть у таборі СУМ "Об'єднання українців Франції" на кордоні зі Швейцарією.

"Наші гості - діти загиблих украінських героів - другий день у Парижі. З погодою пощастило: спала спека, але й дощу нема. Якраз для Діснейленду, де сьогодні діти з Iryna Golovach залишаться, з досвіду, до пізнього вечора. Вчора наші гості навідалися до Украінського посольства, де на них чекали подарунки й солодощі. Щиро дякуємо Украінським авіалініям МАУ за можливість, уже вчетверте, прийняти на відпочинок діток тих, хто захистив Україну ціною свого життя. Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів, хто приймає діток у себе вдома та супроводжує містом. Щиро дякуємо нашій дорогій Natali Barska, яка повністю організувала подорож з Украіни. Дякуємо двом нашим ангелам, Nathalie Pasternak та Василь Сліпак, які започаткували цю традицію літніх поіздок дітей до украінського табору в Розе та до Парижа. Вічна пам‘ять полеглим героям, слава Украіні!", - написала на своїй сторінці у Facebook активна діячка української громади Алла Лазарева.

Видатний опрени співак, уродженець Львова, соліст паризької опери, волонтер та боєць Василь Сліпак, який заснував ГО "Українське братство" загинув від кулі ворожого снайпера в зоні АТО у червні 2016 року.

Останнє редагування П'ятниця, 13 липня 2018 08:45