"Об'днані прапором". Український прапор мандрує світом. Естонія Рекомендовані

Понеділок, 23 липня 2018 07:07 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
"Об'єднані прапором" в Естонії "Об'єднані прапором" в Естонії Фото - Конгрес українців Естонії

19 липня 2018 року у Таллінні, столиці Естонії, на центральній площі розгорнули величезний прапор України. Так друзі України та українці долучились до акції "Об'єднані прапором".

Подробиці повідомляє портал української діаспори "Стожари" з посиланням на Конгрес українців Естонії:

"Мешканці Таллінна та гості міста, які 19 липня перебували на талліннській Ратушній площі, могли бачити величезний жовто-блакитний стяг, який розгорнули учасники акції «Об’єднані прапором». У заході взяли участь представники української громади Естонії, Посольства України в Таллінні, волонтерських організацій «Vaba Ukraina“ («Вільна Україна») і „Toeta Ukrainat“ («Підтримай Україну»). Всі бажаючі поставили на полотнищі прапора свої підписи та побажання, а потім скандували Слава Україні!»
Естонські українці отримали прапор від української громади Італії. До цього стяг побував у Ірландії, Англії, Франції, Німеччині, Португалії, Іспанії, Греції, Туреччині, Болгарії. Наступним пунктом після Естонії стане Фінляндія. Акція, яка цього року відбувається вдруге, була започаткована українською громадою Ірландії. Її суть полягає в тому, що український прапор "мандрує" країнами світу, об"єднуючи наші громади. Урочисте завершення акції відбудеться 23 серпня в День українського прапора, у Києві. Координатором естонської частини заходу була Наталія Олянішина. Автор ідеї – керівник української громади Ірландії Микола Круцик"