Версія для друку

"Об'єднані прапором". Український прапор мандрує світом. Латвія та Литва Рекомендовані

Вівторок, 07 серпня 2018 07:21 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
"Об'єднані прапором". Український прапор мандрує світом. Латвія та Литва Фото - Олег Кудрін, "Укрінформ" (Рига), Українська молодіжна асоціація Литви "Зоря" (Вільнюс)
Акція "Об’єднані прапором", започаткована українською діаспорою в Ірландії, у минулі вихідні пройшла в столицях Латвії та Литви. 

"Стожари" вже розповідали як український прапор мандрує світом та вже побував в Естонії.

3 серпня в Ризі зустрічали прапор України, який невдовзі прибув із фінської столиці Гельсінкі від тамтешньої української діаспори. Українці Латвії розписалися на прапорі, сфотографувалися з ним біля пам’ятника Т.Г.Шевченку та латвійського пам’ятника Свободі, - повідомляє портал української діаспори "Стожари" з посиланням на "Укрінформ".

Проведенням акції "Об’єднані прапором" в Ризі опікувалося латвійське Товариство підтримки України / Ukrainas Patriotu Kustiba.

1533559487 1201

Після акції з прапором тимчасовий повірений України в Латвії Аліса Подоляк запросила всіх до Посольства України, де був показаний документальний фільм "Сильні духом" про одного з перших українських політв’язнів у РФ Юрія Яценка, якому вдалося вирватися з лап катів ФСБ.

1533559495 1937

Далі прапор відправився до столиці Литви Вільнюса. Там акція "Об’єднані прапором" пройшла в неділю, 5 серпня. Серед її організаторів - Українська молодіжна асоціація Литви "Зоря".

Після Вільнюса синьо-жовтий стяг попрямував до швецької столиці Стокгольма.

1533559464 1109

Нагадаємо, українська діаспора Ірландії цього року започаткувала акцію "Об’єднані прапором". На великому синьо-жовтому полотнищі діаспоряни країни пишуть побажання до Дня Незалежності. Потім прапор відправляється до іншої країни. Цей ланцюжок єдності має завершитися 23 серпня, коли напередодні святкування Дня Незалежності прапор прибуде до Києва, щоб зайняти своє місце в урочистостях.

Фото, відео – Олег Кудрін (Рига),  Українська молодіжна асоціація Литви "Зоря" (Вільнюс)

Останнє редагування Вівторок, 07 серпня 2018 07:38