Версія для друку

"Об'єднані прапором". Український прапор мандрує світом. Швеція Рекомендовані

Понеділок, 13 серпня 2018 07:39 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
"Об'єднані прапором". Український прапор мандрує світом. Швеція Фото -Ukrainska Kvinnoföreningen i Sverigе Українська Жіноча Організація в Швеції

9 серпня 2018 року українский прапор, що подорожує світом від українців до українців, опинився у столиці Швеції, місті Стокгольм.

У Міжнародний день корінних народів світу, на одній з центральних площ м.Стокгольм відбулася міжнародна акція “Об’єднані прапором”.

За ініціативи української громади Ірландії прапор України мандрує містами та країнами, об’єднуючи українські громади в різних куточках світу.

Урочисте завершення міжнародної акції відбудеться 23 серпня ц.р., у День Державного Прапора України, у м.Київ, участь в якій візьмуть також підрозділи ООС та волонтери.

Свої побажання миру українцям світу залишили Посол України у Швеції І.Сагач, глави та члени управ громадських організацій українців у Швеції “Українська жіноча організація в Швеції”, "Українська дитяча студія "Квітка", “Українська молодь Швеції”, представниця Народної ліберальної партії Швеції, дипломатичний склад Посольства України у Швеції, українська та шведська громадськість Стокгольма.

Синьо-жовтий стяг уже побував у громадах українців Великої Британії, Франції, Німеччини, Португалії, Іспанії, Греції, Туреччини, Болгарії, Італії, Естонії, Фінляндії, Латвії та Литви. Підписаний у Стокгольмі прапор буде надіслано до Польщі.

Прапор Швеції з надписом “Крим-це Україна” шведською та українською мовами буде передано представникам кримськотатарському народу України в знак підтримки та солідарності.