СКУ закликає нащадків жертв Голодомору активно долучитися своїм голосом до всесвітніх заходів з нагоди його 85-ої річниці

Понеділок, 13 серпня 2018 08:24 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У 85-ту річницю Голодомору 1932-33 рр., яка буде відзначатись у 2018 р., Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає нащадків жертв Голодомору, які проживають по всьому світу, долучитися своїм голосом до піднесення обізнаності та освітніх заходів на міжнародному, національному та місцевому рівнях.

Про це повідомляє портал української діаспори "Стожари" з посиланням на СКУ:

"Наші цілі включають:

  • гідне вшанування жертв Голодомору;
  • розуміння та вшанування свідків Голодомору;
  • забезпечення належного визнання цього геноциду міжнародним співтовариством;
  • забезпечення передання історії про Голодомор майбутнім поколінням.

Якщо Ви вирішите додати своє ім'я до створеної СКУ бази даних, ми поділимося з Вами інформацією про заходи, які здійснюються або розробляються для досягнення наших цілей.

Широке розповсюдження історії про Голодомор є в інтересах усього українського народу. Це був жахливий злочин у нашій історії, який продовжує визначати нас як народ сьогодні. Розуміння цієї історії значною мірою сприятиме пошуку шляхів уперед. Для досягнення успіху нам потрібен ваш голос!

Запевняємо, що Ваше ім'я не буде передано стороннім особам або приєднано до будь-якої ініціативи без Вашої явної згоди.

Підписатися на отримання інформації можна за цим ПОСИЛАННЯМ.

Щоб отримати додаткову інформацію, звертайтесь на електронну пошту до Ірини Мицак з Міжнародного координаційного комітету при СКУ в справі Голодомору: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.".