Діти з усієї України прибули на оздоровнення і відпочинок в Грецію

П'ятниця, 17 серпня 2018 10:53 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Консульством України в Салоніках спільно з Громадською організацією «Українська Громада Північної Греції «ДЖЕРЕЛО» (м.Салоніки) організовано відпочинок та оздоровлення 120 українських дітей

найбільш вразливих соціальних категорій з різних куточків України в Греції в дитячому таборі Елеонескемп. Передусім мова йде про дітей-сиріт, інвалідів, вимушених внутрішньо-переміщених осіб, та дітей із зони АТО, які потребують підтримки.

Проект оздоровлення дітей в Греції, який реалізовується за фінансової підтримки громадянина Греції В.Л.Нусенкіса, надає можливість для найбільш нужденних дітей, окрім рекреації й відпочинку, ознайомитись із історією цієї країни, її зав’язків з Україною, відвідати найбільш знакові місця регіону Центральної Македонії. Зокрема, проект включає екскурсійно-ознайомчу програму по м.Одеса, яке має глибинні пам’ятки грецької історії, по столиці регіону Македонія - м.Салоніки, відвідання Петралонської печери – місцем виявлення рештків найдревнішої людини Європи та тематичного освітнього Парку Аристотеля, розташованого на його Батьківщині – с.Стагіра, Халкідіки, а також активний відпочинок у аквапарку.