Уряд заклав кошти на підтримку українських шкіл за кордоном

Понеділок, 20 серпня 2018 05:14 Автор  Марта Потика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Український уряд вперше заклав кошти на розробку матеріалів для українських суботніх та недільних шкіл за кордоном.

Про це заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич, виступаючи на Першому світовому форумі українознавчих суботніх та недільних шкіл, повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на Укрінформ.

“Раніше лише діаспора допомагала Україні. Вона і тепер продовжує допомагати. Але зараз і Україна зробила крок на підтримку своїх дітей за кордоном. Вперше уряд заклав кошти на розробку матеріалів для суботніх та недільних шкіл, і зараз ми працюємо над цими матеріалами”, - зазначила Гриневич.

1534525343 1424

Міністр висловила сподівання, що наприкінці року на ресурсах Міносвіти з`являться матеріали, які допоможуть вчителям україномовних шкіл у роботі.

1534525344 1100

Гриневич наголосила, що завдяки підтримці українського уряду буде ліквідовано конфлікт між україномовними школами та діаспорними громадами, які мусили платити за оцінювання знань із рідної мови їхніх дітей.

Також на Форумі презентують перше соціологічне дослідження, організоване працівниками Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) щодо стану та потреб сучасної українознавчої школи за кордоном.