У Мінську відбулося свято української культури

Понеділок, 20 серпня 2018 10:48 Автор  Марта Потика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

18 серпня у Мінську відбулося свято української культури.

Протягом дня мінчани та гості білоруської столиці мали можливість познайомитись з творчістю майстрів народних ремесл, придбати книги українських видавництв та сувеніри, а також скуштувати страви української національної кухні, - повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари".

Центральною частиною свята став концерт за участю творчих колективів з України, зокрема дитячого танцювального колективу «Дивограй» (м.Борщів, Тернопільська область) та української діаспори Білорусі.

Окрім пересічних городян, свято української культури відвідали представники державної влади Білорусі, дипломатичного корпусу та ЗМІ.

Виступаючи на офіційному відкритті заходу Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим подякував Мінському виконавчому комітету, Республіканському центру національних культур Республіки Білорусь, а також керівникам і членам організацій української громади Білорусі, зокрема Віктору Гутовському та Галині Калюжній за наполегливу роботу з підготовки та проведення заходу.

На думку Ігоря Кизима, успішне проведення свята української культури у Мінську та Днів української культури у Білорусі, які відбулися у липні цього року, свідчить про значний інтерес білорусів до України і українського мистецтва, а також сприяє зміцненню культурно-гуманітарних зв’язків між двома державами.

Незважаючи на дощову погоду, свято української культури у Мінську відвідали тисячі жителів та гостей білоруської столиці.