Версія для друку

Форум молодих українців зі всього світу

Середа, 29 серпня 2018 05:08 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 27 серпня в Києві проходить Форум української молоді діаспори “Київ 2018”.

Тематичні сесії, виступи представників європарламенту, влади, міністерств та відомств, привітальні слова від Президії Свiтoвого Конґресу Украïнських Молoдiжних Органiзацiй та культурно-розважальна програма - все це, та багато іншого чекало на учасників Форуму “Київ 2018”, повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на "Укрінформ".

1535469390 4960

Форум зібрав неабияку кількість гостей, для яких питання міжнародної дипломатії та євроінтеграційних процесів України, через співпрацю із світовим українством є надзвичайно важливим.

“На сьогоднішній день діаспора стала самодостатньою. Ми захищаємо українські інтереси у світі та працюємо над іміджем України за кордоном. Державі слід розглядати діаспору як фактор лобіювання економічних інтересів та створення сприятливого інвестиційного клімату”, - зазначив Мирослав Гочак, президент СКУМО.

1535469420 3400

Організаторами заходу виступили Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій, Міністерство молоді та спорту, Міністерство інформаційної політики України, Київська міська державна адміністрація, Управління молоді та спорту м.Києва та Київський молодіжний центр.

“Для нас надзвичайно важливо і цінно те, що ми є співорганізатором даного Форуму. Його основною ідеєю є об'єднання молодих українців із усіх куточків світу для допомоги своїй країні. Однією із особливостей цьогорічного форуму стала ярмарка організацій, під час якої, всі учасники підпишуть багатосторонній меморандум. Підписання такої угоди надає можливість співпраці з міжнародними фондами та організаціями, отримання грантових коштів та обміну досвідом і контактами”, - пояснила Анна Куценко, директорка Київського молодіжного центру.

1535469456 5431

В цьому році також відбудеться обрання нового Президента Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій. Вже за кілька днів ми дізнаємось його ім'я та зможемо ознайомитись із стратегічною програмою розвитку Конгресу.

Останнє редагування Середа, 29 серпня 2018 05:27