Президент СКУ зустрівся з українцями Казахстану

Вівторок, 25 вересня 2018 07:56 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Президент СКУ зустрівся з українцями Казахстану Фото - Посольство України в Казахстані

21 вересня 2018 року в рамках робочого візиту до Казахстану відбулася зустріч Президента Світового Конгресу Українців Евгена Чолія з Головою Об’єднання юридичних осіб «Рада українців Казахстану», депутатом парламенту Казахстану Юрієм Тимощенко.

У зустрічі взяли участь Посол України в Казахстані Іван Кулеба, голова Асоціація «Українці Казахстану» Михайло Парипса, голова Громадського об’єднання «Громада українців «Оберіг» Тамара Ширмер, голова Українського культурного центру «Ватра» Тарас Чернега, активісти української громади, дипломати Посольства.

Зустрів почесних гостей співочий колектив об’єднання «Громада українців «Оберіг» запальними піснями про дружбу між Україною та Казахстаном.
«Мені дуже приємно, - підкреслив пан Чолій під час виступу перед громадою, - що я бачу не тільки мудрі обличчя серед активістів діаспори, а й молодь. Ви – рушима сила змін. Ви – активні користувачі соціальних мереж. Більшість українців зв’язуються між собою за допомогою інтернету, ми повідомляємо про наші здобутки, про успіхи реформ в Україні, про наші заходи. Закликаю вас всіх єднатися з понад 20 мільйонною українською діаспорою світу».

Евген Чолій висловив окрему подяку уряду Казахстану, якій підтримує українські об’єднання, надає їм приміщення для зборів.
Посол України Іван Кулеба подякував Президенту Світового Конгресу Українців за його візит в Казахстан, розповів про плани на найближче майбутнє та вже проведені спільні з українською діаспорою заходи.