Про ІІ форум українських міґрантів Європи: «Діти і молодь в умовах творення новітньої української діаспори у Європі. Виклик і можливість для Церкви» Рекомендовані

П'ятниця, 28 вересня 2018 06:31 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Як раніше повідомлялося на порталі української діаспори "Стожари", у Римі (Італія) з 5 по 7 жовтня відбудеться ІІ форум міґрантів Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Центральної та Західної Європи «Діти і молодь в умовах творення новітньої української діаспори у Європі. Виклик і можливість для Церкви».


Перша сесія форуму буде присвячена актуальному стану та перспективам розвитку душпастирства дітей і молоді в умовах новітньої української діаспори, друга — ролі Церкви і школи як фундаменту сучасного та майбутнього української новітньої діаспори, а третя — молодіжному руху на служінні новітній українській діаспорі.


Планується, що у форумі візьмуть участь українці (представники духовенства та миряни), котрі мешкають в Італії, Іспанії, Португалії, Франції, Великій Британії, Польщі, Бельгії, Нідерландах, Греції, Естонії, Латвії та Молдові.

Серед спікерів — глава ПМВ Йосиф (Мілян), Апостольський візитатор для українців в Італії владика Діонізій (Ляхович), єпарх Паризької єпархії святого Володимира Великого для українців візантійського обряду у Франції, Швейцарії та країнах Бенілюксу владика Борис (Ґудзяк), директор фундації «Міґрантес» о. Джіанні де Робертіс, президент Асоціації Святої Софії в Римі о. Марко Семеген, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою національного університету «Львівська політехніка» Ірина Ключковська, начальник Управління з питань закордонного українства та гуманітарної співпраці Міністерства закордонних справ України Лариса Дір та інші.

Останнє редагування П'ятниця, 28 вересня 2018 07:12