Версія для друку

Козацькі розваги на Покрову у Туреччині

Вівторок, 16 жовтня 2018 05:35 Автор  Мавка Лісова Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Козацькі розваги на Покрову у Туреччині Фото - Українська спілка в Анкарі

14 жовтня 2018 року Українська спілка в Анкарі організувала для української громади спільне святкування Покрови, Дня козацтва та Дня захисника України.

Українці, які проживають в Анкарі, а також представники Посольства України в Туреччині зібралися в Моган парку на тематичне святкування «Козацькі забави», щоб відзначити свято Покрови, - повідомляє інформаційний портал українців світу "Стожари" з посиланням на Ukrayna.

Українські господині приготували традиційні страви як української, так і турецької кухні. Для справжніх “козаків” організатори влаштували традиційні забави: перетягування канату, стрибки у мішках, а ще різноманітні ігри для дітлахів.

«Сьогодні надзвичайно важливий день для українців – свято Покрови, День козацтва та День захисника України. У такі дати є потреба бути разом зі співвітчизниками та однодумцями. Спільне святкування дозволяє не забувати нашу культуру та підтримувати традиції. Крім того, це чудова нагода згуртувати нашу громаду», – зазначила голова Української спілки в Анкарі Юлія Білецька.

444

 

 

Останнє редагування Вівторок, 16 жовтня 2018 06:41