Як в Австралії зустріли українську команду “Ігор нескорених” Рекомендовані

Четвер, 18 жовтня 2018 11:00 Автор  Стожари Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українська діаспора Австралії та друзі України радо вітали у Сіднеї українську команду спортсменів-ветеранів, яка прибула до цієї країни для участі у міжнародних змаганнях “Ігри нескорених”.

До теплої зустрічі нескорених українських спортсменів-ветеранів, приєднався й портал української діаспори "Стожари" завдяки відомій активістці українкої громади Австралії - Марічці Галабурді-Чигрин.

Привітати українську команду спортсменів-ветеранів зібралося майже півсотні українців, які були одягнуті у національні костюми. З прапорами, короваєм, українськими танцями та вигуками «Слава Україні!», «Ще не Вмерла Україна!», «Ми віримо у вашу ПЕРЕМОГУ», українська громада зустрічала наших героїв. Більшість з тих, хто приїхав до Сіднею зустрічати нашу команду, спеціально взяли відпустки на цей день.

 

 

Діти місцевих українських шкіл танцювали українських танців та співали пісень.

 

 

Посол України в Австралії Микола Кулініч щиро вітав спортсменів-ветеранів. “Я гордий бути послом країни, яка представлена такими героями - Слава Україні! Слава Героям!”, - підкреслив Микола Кулініч.

 

 

“Ми вже третій день поспіль зустрічаємо національні команди, однак такого теплого і урочистого прийому ще не бачили”, - відзначили члени організаційного комітету “Ігор нескорених” у Сіднеї.

 

 

З українськими вболівальниками фотографувалися всі команди, які прибували цього дня, а це американці, німці та поляки.

 

 

Капітан української команди “нескорених” Сергій Ільницький був розчулений теплою зустріччю австралійських українців.

“Ми виходили з очікуванням побачити наш прапор як точку збору команди, а отримали такий теплий і урочистий прийом”, - поділився він своїми враженнями.