Діаспора просить ЄС і далі тиснути на Росію через її дії в Азовському морі

П'ятниця, 02 листопада 2018 08:32 Автор  Марта Потика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Діаспора просить ЄС і далі тиснути на Росію через її дії в Азовському морі Діаспора просить ЄС і далі тиснути на Росію через її дії в Азовському морі Укрінформ
Українська діаспора привітала ухвалення Європарламентом резолюції про ситуацію в Азовському морі та закликала ЄС не зменшувати тиск на Росію.

Про це заявив президент Світового конгресу українців Євген Чолій, - повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на Укрінформ.

“Світовий конгрес українців вітає резолюцію Європейського парламенту про ситуацію в Азовському морі та закликає Європейський Союз використовувати всі наявні важелі, включно з посиленням санкцій, щоб приборкати російську агресію проти України”, - сказав Чолій.

Європарламент минулого тижня ухвалив жорстку резолюцію через перешкоджання Росією вільному мореплавству у Азовському морі, запропонувавши посилити санкції проти РФ у разі ескалації ситуації та засудивши побудову Керченського мосту.

Нагадаємо: упродовж останніх місяців Росія затримує судна, які прямують через Керченську протоку до портів Бердянська і Маріуполя. Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що Україна проводить переговори з країнами ЄС та США щодо запровадження санкцій проти Росії у відповідь на блокаду Азовського моря.

Тим часом Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення посилити військово-морську присутність в Азовському морі, створивши там корабельно-катерне угрупування Військово-Морських Сил.