Українці Аргентини вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні Рекомендовані

Четвер, 22 листопада 2018 12:15 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи представники української громади спільно з дипломатами в Буенос-Айресі вшанували подвиг учасників Революції Гідності та увічнили пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Про це інформує прес-служба посольства України в Аргентині.

"21 листопада ц.р. в парку «Трес де Фебреро» м. Буенос-Айрес з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи Українська центральна репрезентація та Посольство України в Аргентинській Республіці провели урочистий захід, присвячений вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь керівники та представники українських громадських, релігійних, культурних і молодіжних організацій, а також співробітники Посольства.

Від імені української громади в Аргентині виступила Заступник голови Української центральної репрезентації в Аргентинській Республіці Марія Зінько, яка засудила російську агресію проти України, розгорнуту безпосередньо після подій Революції Гідності на Майдані у 2013-2014 рр., а також відзначила важливість увічнення великої відваги та самовідданості учасників Революції Гідності, завдяки яким було змінено хід сучасної історії України.

У свою чергу, виступаючи перед присутніми, Посол України в Аргентині Юрій Дюдін наголосив на тому, що День Гідності та Свободи перетворився для українців на свято патріотизму і мужності усіх співвітчизників, що вже п’ятий рік поспіль захищають демократичні цінності, права людини, національні інтереси України та її європейський вибір у гібридній війні проти Кремля.

Під час акту учасники заходу виконали Гімн України, а також вшанували пам'ять загиблих у ході Революції Гідності хвилиною мовчання", - йдеться у повідомленні.