Як Українці в Португалії підтримують Батьківщину

Понеділок, 26 листопада 2018 08:40 Автор  Рада Спілки Українців у Португалії
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українці в Португалії не зупиняються у свої боротьбі за інтереси України. Цими днями вони щодня нагадають про кровопролитну війну, яку веде Росія проти України.

23 листопада 2018 року представники української та грузинської громад зібралися напроти Лісабонського аеропорту, щоб «зустріти» міністра МЗС Московіі Лаврова, який прибув до Португалії з офіційним візитом.

dlknkjn
sljgbdfkj
Також Українці в Португалії провели акції поруч МЗС Португалії і навпроти резиденції Президента Португалії де з офіційним візитом перебував міністр МЗС Московії Лавров. Українці достойно "зустріли" Лаврова із плакатами щодо політики московії відносно своєї "мирної" діяльності.
Зранку так злякалися протесту декількох «агресивних» українців, що закрили головну браму, а Лаврова завезли до Міністерства закордонних справ Португалії через «задню браму». Та все ж таки біля резиденції Президента Португалії йому довелося проїхати поряд нас, тож українці показали Лаврову свою позицію так виразно, щоб побачив і передав своєму начальству. Українці всього світу не дадуть спокою як інформаційно, так і громадсько, допоки російські війська не покинуть територію України!
Основний месенж акції: «Де з`являється Лавров - там починається війна!»
Таким чином попередити португальців щодо справжніх намірів агресивної політики Московії, в апетитах якої, не лише сусідні країни, але й «Русский мир» від Атлантики до Владивостока.
kjhhgf
24 листопада 2018 року, у 85-у річницю Голодомору 1932-1933 років в Україні, з ініціативи Спілки українців у Португалії, представники різних громадських організацій українців, що проживають в Португалії, на центральній площі Лісабону провели акцію зі вшанування пам'яті закатованих голодом українців за часів сталінського режиму. 
У заході також взяли участь представники Посольства України в Португалії на чолі із Послом І.Огнівець. 
Після виступів активістів, всі учасники акції пройшлися Мирною ходою різдвяно прикрашеними вулицями міста Лісабон до церкви Santo António, де було преведено панахиду за померлими українцями.
lkknhb
kjhljhghggf
kjdfnkdjfgbn

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається