Українська діаспора у Сан-Франциско вийшла на акцію підтримки полонених моряків

Понеділок, 03 грудня 2018 12:09 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Представники української діаспори вишикувалися уздовж одного з головних пірсів міста. Мітингувальники були закуті в ланцюги. В такий спосіб намагалися привернути увагу решти до долі наших бранців, захоплених агресором у Чорному морі. Учасників акції було 24 - стільки ж, скільки українських моряків нині перебуває у московських тюрмах.

65078894881

Таким чином, представники української діаспори у США вимагають нових санкцій проти Росії.

650094881

Учасники акції вимагали звільнення Росією наших моряків з буксиру «Яни Капу» та з катерів «Бердянськ» і «Нікополь». 24 непроста цифра – саме стількох моряків незаконно полонили російські спецслужби.

65084341

Також учасники акції підписали петицію до сенаторів і конгресменів, вимагаючи якнайшвидше розглянути пакет нових обмежень проти Москви.

650x4341

За словами Остапа Коркуна, члена організації «Майдан Сан-Франциско» та одного з співорганізаторів акції, українці у Сполучених Штатах намагаються зробити все, що можливо, щоб привернути увагу не лише пересічних американців до подій в Україні, але й американської політичної еліти. «Окрім проведення вуличних акцій ми підписуємо петицію до сенаторів та конгресменів, вимагаючи в найшвидші терміни розглянути в Конгресі новий пакет жорсткіших санкцій проти Росії», – прокоментував Коркуна.