В Іспанії відбулися акції на підтримку полонених українських моряків Рекомендовані

Вівторок, 04 грудня 2018 08:49 Автор  Марта Патика Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У неділю, 2 грудня, українська громада в Іспанії провела пікети на підтримку українських моряків, захоплених Росією. Пікети відбулися в Мадриді, Барселоні, Валенсії та інших.

В ряді міст пройшли акції, в ході яких світу нагадали про злочинну діяльність президента РФ Володимира Путіна.

875252 main1У Мадриді, Барселоні, Валенсії та інших іспанських містах пройшли акції на підтримку незаконно затриманих поблизу Керченської протоки українських моряків, світу також нагадали про злочинну діяльність президента РФ Володимира Путіна.

Українці пройшлися центральними вулицями міст з плакатами у руках, на яких був зображений лідер Кремля Володимир Путін.

Не без провокацій пікет відбувся на головній туристичній вулиці столиці Каталонії, де були присутні співробітники Генерального консульства України. Скориставшись доступом до мікрофона, одна людина виступила з провокаційними заявами, але була обсвистана громадою, яка тримала плакати з гаслами, написаними іспанською мовою з вимогою "звільнити українських полонених моряків" і поважати Міжнародне право", – відзначають іноземні ЗМІ.

Також відомо, що найбільша кількість активістів була зафіксована у Валенсії.

Нагадаємо, 25 листопада російські прикордонники незаконно затримали три українські кораблі разом з екіпажем. Російська сторона посилається на те, що українські моряки вчинили у водах Азовського моря провокаційний маневр. Наразі 24 українських моряки знаходяться у СІЗО Москви.

Такий хід подій засудив ряд світових лідерів. Зокрема, Дональд Трамп. Американський лідер навіть відмовився розмовляти з Володимиром Путіним на полях саміту Великої двадцятки.