Українці Португалії збирають підписи під петицією до парламенту із закликом протистояти російській пропаганді Рекомендовані

Четвер, 17 січня 2019 07:24 Автор  Спілка Українців у Португалії Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українська діаспора в Португалії збирає підписів під петицією до португальского парламенту із закликом сприяти припиненню поширення російської пропаганди.

Про це повідомив голова Спілки Українців Португалії Павло Садоха на своїй сторінці у Facebook.

"Дорогі українці!
Сторіччями Москва підмінює нашу історію, нашу релігію, нашу мову для того, щоб розчинити нас у середовищі свого Русского мира. Щоб стерти наше ім’я. Щоб побороти, ще одну країну на шляху розширення своєї імперії. Імперіі зла, яка окрім воєн і руїн нічого світові не принесла.
Одним із поширених методів гібридної війни, яку веде Москва - насаджувати свої ідеї під чужими іменами, використовуючи поняття мультикультуризму, чи інтернаціональних програм.
Так, в Португалії діють численні організації Русского мира, які видають себе за інтернаціональні, чи швидше українські.
Для прикладу, Ассоціація «Мир», вказує, що вона представляє інтереси українців і організовує заходи на кшталт «Безсмертний полк», де перед португальськими ЗМІ показують, як «українці» підтримують анексію Криму і так звані ДНР/ЛНР.
Українці!
Ми можемо мати різні політичні погляди, по-різному бачити майбутнє України, але ми всі маємо святий обов’язок захистити її від зовнішньої агресії від вбивства наших співвітчизників, він духовного та фізичного знищення.
Тож просимо кожного свідомого українця в Португалії підписати петицію до Португальського парламенту з метою уникнення ситуацій, коли Москва веде свою пропаганду від імені українців.
Слава Україні!", - йдеться в повідомленні.

 

Останнє редагування Четвер, 17 січня 2019 07:43