У столиці Франції відкрився Другий Форум франко-українських асоціацій та ініціатив Рекомендовані

Понеділок, 04 лютого 2019 08:16 Автор  Ольга Мельник Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

2 лютого 2019 року у столиці Франції відкрився Другий Форум франко-українських асоціацій та ініціатив. На форумі оголошено про встановлення дошки на пам'ять про жертв Голодомору у Парижі.

Про це інформаційному порталу української діаспори "Стожари" повідомив активіст української громади у Франції Ігор Решетняк:

"Це унікальний захід, під час якого французи та українці, що проживають у Франції, матимуть можливість ознайомитись та долучитись до діяльності організацій з усіх куточків Франції. Свою участь підтвердили 40 асоціацій та федерацій асоціацій, серед яких такі відомі як Репрезентативний Комітет Української Громади у Франції (CRCUF), Союз Українців Франції (UUF), Федерація Обміну Франція-Україна (FEFU), Асоціація Медична і Каритативна Допомога Франція – Україна (AMC-FU), тощо. Захід пітримують посол України у Франції та Мер 6-го району", - поділився він.

За результатами проведення форуму, мерією Парижа було вирішено встановити дошку на вшанування пам'яті жертв Голодомору:

"Другий форум франко-українських асоціацій та ініціатив у мерії 6-го округу Парижа пройшов дуже успішно. Були представлені десятки асоціацій. Прийшли сотні відвідувачів. Мер 6-го округу Жан-П'єр Лекок анонсував свою згоду на встановлення дошки на пам'ять про жертв Голодомору", - повідомив пан Ігор.

Останнє редагування Понеділок, 04 лютого 2019 08:39