«Слава Україні! Цінуймо Українську Культуру Півдня Парани!» Українська культура вшановуватимесь протягом 2019 року у Бразилії Рекомендовані

Четвер, 14 лютого 2019 13:30 Автор  Ольга Мельник Опубліковано в Українці в світі
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українська культура буде вшановуватися протягом 2019 року в рамках культурно-просвітницького проекту «Слава Україні! Цінуймо Українську Культуру Півдня Парани», який об´єднає заходи в 10 різних муніципалітетах штату.

Про це повідомляє інформаційний портал українців світу "Стожари" з посиланням на повідомлення Посольства України у Бразилії.
Проект Фольклорного гурту «Калина» має на меті розповсюдження знань та поцінування нашої культури через українські звичаї, народні мистецтва, які розкриватимуть національну ідентичність української громади Бразилії.
Усі заходи триватимуть протягом двох діб в кожному окремому місті штата Паранá. В перший день будуть проводитися майстер-класи з виготовлення писанок, вивчення мистецтва вишивки та української кухні. Другий день буде присвячено фольклорним та музичним виступам, виставкам народно-прикладного мистецтва та типових національних страв, урокам українського танцю та лекціям про національну культуру. Усі заходи будуть безкоштовними.
Заходи будуть відкритими для загалу та відбудуться в приміщеннях українських громад, муніципальних та спортивних залах наступних міст : Пауло Фронтім, Антоніо Олінто, Паула Фрейтас, Круз Машадо, Женерал Карнейро, Ріо Азул, Іраті, Сао Матеус до Сул, Маллет і Уняо да Віторія.
За словами керівника гурту пана Даніела Слівінского: «Усі зможуть наживо дізнатись про українські культурні цінності, якими багатий наш регіон, і стануть свідками нового погляду на збереження українських національних традицій». Кожний захід складатиметься з багатогодинної передачі наших звичаїв в майстернях, знайомства з нашою музикою та фольклорними танцями, представлення українського прикладного мистецтва та народної кулінарії.
Проект було схвалено Програмою збагачення та заохочення культури (PROFICE) Уряду штату Паранá, за підтримки Державної Енергетичної компанії COPEL, муніципальних влад і українських громад штату.

ДІЗНАЙСЯ ПРО ПРОГРАМУ ЗАХОДІВ

ДЕСЯТЬ МІСТ - ДЕСЯТЬ ЗАХОДІВ

23 та 24 лютого в місті Пауло Фронтім

30 та 31 березня в місті Антоніо Олінто

13 та 14 квітня в місті Паула Фрейтас

1 травня в місті Круз Машадо

1 та 2 червня в місті Женерал Карнейро

8 та 9 червня в місті Ріо Азул

29 та 30 червня в місті Іраті

20 та 21 липня в місті Сао Матеус до Сул

3 та 4 серпня в місті Маллет

17 та 24 серпня в місті Уняо да Віторія

Джерело : https://slavaukraini.com.br

Переклад Р. Троненко